Tor Słomczyn – niesamowita jazda wybranym wozem sportowym

Obiekty oferujące brawurową jazdę samochodową po torze cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. I nic w tym dziwnego, gdyż każdy fan szybkiej jazdy może na wybranym autodromie spełnić swoje marzenia motoryzacyjne. Chcąc zapewnić sobie niesamowite emocje oraz sporą dozę adrenaliny warto wybrać się na nowoczesny tor wyścigowy położony w Słomczynie, niedaleko Warszawy.

tor słomczyn

Metamorfoza autodromu w Słomczynie

Tor Słomczyn zlokalizowany jest w centralnej Polsce około czterdziestu kilometrów od stolicy Polski. Dziś jest on jednym z najbardziej rozpoznawalnych obiektów moto – sportowych w naszym kraju. Ogromną sławę zawdzięcza sobie dzięki organizacji wysokiej rangi imprez rallycrossowych.

Cztery lata temu tor w Słomczynie przeszedł ogromną metamorfozę i dzięki temu dziś można tutaj organizować profesjonalne imprezy motoryzacyjne. Do dyspozycji każdego fana szybkiej jazdy samochodowej są różne konfiguracje, które to pozwalają w pełni wykorzystać możliwości wszystkich dostępnych wozów sportowych.

Voucher a niesamowity przejazd po torze

W życiu każdego z nas jest wiele takich chwil, które to pragniemy spędzić w wyjątkowy sposób. Rocznica ślubu, imieniny, urodziny to doskonała okazja, aby bliskiemu naszemu sercu mężczyźnie podarować voucher uprawniający do jazdy po torze w Słomczynie.

Ten wyjątkowy prezent pozwala na wybranie wymarzonego samochodu sportowego i niesamowitą przejażdżkę po wybranym torze, która to na długo pozostanie w pamięci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *